فروشگاه های زنجیره ای

فروشگاههای زنجیره‌ای مجموعه فروشگاههایی هستند که دارای مدیریت واحد هستند و در سطح یک شهر، کشور یا چندین کشور پراکنده اند. این فروشگاهها از عنوان تجاری یکسانی استفاده می‌کنند و معمولاً محصولات مشابه یا تقریبا مشابهی ارائه می‌کنند.
در سال ۲۰۰۴ فروشگاههای وال مارت به عنوان بزرگترین و سرمایه دارترین فروشگاههای زنجیره‌ای جهان شناخته شدند.
ارسال شده در دسته‌بندی نشدهپنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ | 12:24 pm |  | پاسخ دهید:

ورزش در شبکه هرمزگان

با هدف تشویق مردم به ورزش و حفظ شادابی و سلامت جسمانی آنها برنامه ورزش درهرمزگان در سیمای خلیج فارس تهیه وپخش می شود.

الملل باشگاه خبرنگاران؛روزنامه "المنار فلسطین" به نقل از منابع دیپلماتیک نزدیک به دبیر کل اتحادیه عرب اعلام کرد:"نبیل العربی" دبیر کل اتحادیه عرب تا چند هفته دیگر به دلیل درخواست های زیادی که از وی برای کناره گیری از سمت خود به عمل آمده از این سمت کناره گیری خواهد کرد.این منابع آگاه درخواست کناره گی

به گزارش باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی؛ ورزش در هرمزگان با رویکرد زمینه سازی برای گسترش ورزش های قهرمانی – ترویج روحیه پهلوانی بر قهرمانی و تشویق مردم به ورش و حفظ شادابی و نشاط و سلامت جسمانی آنها در دست تهیه و تولید است.

ورزش در هرمزگان عنوان برنامه ای ترکیبی است که شامل بخش های مصاحبه با مسئولین - پخش خلاصه ای از مسابقات استانی و کشوری – پیگیری مشکلات ورزشی در بخش خبر از شما پیگیری از ما- ورزش بانوان- اخبار ورزشی استان و ورزش شهرستانها می باشد.

تا نیز یک مرتبه با وی دیدار داشته است. به گفته این تحلیلگر اسرائیلی، تل‌آویو به البرادعی وعده داده است تا به او کمک کند در غرب اعمال نفوذ کرده تا دولت جدید بعد از مرسی را به رسمیت بشناسند. ارتش مصر درست چند روز قبل از وقوع کودتای نظ به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران؛روزنامه "المنار فلسطین"

ورزش در هرمزگان در 50 قسمت 20 دقیقه ای توسط رضا روشن امید تهیه شده که روزهای دوشنبه هر هفته از سیمای خلیج فارس پخش می شود.
ارسال شده در دسته‌بندی نشدهپنجشنبه ۴ ارديبهشت ۱۳۹۳ | 12:24 pm |  | پاسخ دهید:

مناسب ترین زمان برای کنترل علف های هرز

قائم مقام معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی گفت: کارشناسان قبل از سرزدن گیاه اصلی از خاک و پس از کاشت را زمان مناسبی برای وجین علف های هرز عنوان نموده اند.

نکات بسیار کوچک، سهل و آسان و رعایت آنها به خصوص در منزل، آمار بروز حوادث را تا حد چشم گیری کاهش دهند. /لم بیست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن بود اما به دلیل محدودیت در فضای اختصاص داده شده به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از النهار:لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد دو جنگنده وا

منوچهر اتّحاد در گفتگو با خبرنگار باشگاه خبرنگاران تبریز افزود: نتیجه مطلوب عملیات وجین با صورت پذیرفتن در زمان های مشخص حاصل می شود.

این ماه یک آیه از قرآن تلاوت کند، ثوابش مثل کسى است که جوهریان در پایان با تاکید بر اهمیت سلامت خود و خانواده در برابر آتش سوزی، حوادث غیرمترقبه، طبیعی و سایر حوادث خاطر نشان کرد: مطالعه این بروشورها موجب می شود که شهروندان با دانستن نکات بسیار کوچک، سهل و آسان و رعایت آنها به خصوص در منزل، آمار برو

وی تصریح کرد: کارشناسان در ابتدای آماده سازی بستر کاشت و بلافاصله پس از رویش گیاه از خاک را نیز برای اجرای این عملیات مناسب می دانند.

ست و یکمین نمایشگاه بین المللی قرآن بود اما به دلیل محدودیت در فضای اختصاص داده شده به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران به نقل از النهار:لبنان با صدور بیانیه ای اعلام کرد دو جنگنده وابسته به دشمن اسرائیلی در ساعت سیزده و سی دقیقه به وقت محلی حریم هوایی مناطق مختلف لبنان را نقض کردند. ارت برای

اتّحاد ادامه داد: عملیات وجین در مواقعی که گیاه اصلی حساس باشد، باید در اوایل دوره رشد علف هرز و قبل از تشکیل بذر اجرا شود.

قائم مقام معاون بهبود تولیدات گیاهی سازمان جهاد کشاورزی آذربایجان شرقی یادآور شد: جلوگیری از رقابت علف هرز با گیاه اصلی در مصرف مواد غذایی، آب و نور از مهم ترین نتایج عملیات وجین است.

وی اظهار داشت: نگهداری و حفظ رطوبت خاک و همینطور تهویه خاک را از مزایای مهم وجین علف های هرز است.

اتّحاد ضمن بیان افزایش عملکرد محصولات زراعی با اجرای این عملیات تاکید کرد: افزایش عملکرد کیفی و کمّی محصولات با وجین علف های هرز امکانپذیر خواهد بود
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 12:24 pm |   | پاسخ دهید:

چگونه با کودکی که دچار لکنت است برخورد کنیم؟

دکتر اعظیم کلانتری آسیب شناس و گفتار درمان در گفتگو با

ر کرده است و بعد از این کودتا نیز یک مرتبه با وی دیدار داشته است. به گفته این تحلیلگر اسرائیلی، تل‌آویو به البرادعی وعده داده است تا به او کمک کند در غرب اعمال نفوذ کرده تا دولت جدید بعد از مرسی را به رسمیت بشناسند. ارتش مصر درست چند روز قبل از وقوع کودتای نظ به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگار

با بیان اینکه لکنت یک اختلال در جریان روانی گفتار فرد می باشد گفت: قدم اول در این راه ریشه یابی اشکالات اصلی و بررسی عوامل محیطی و روانی به کمک والدین است.

ا به او کمک کند در غرب اعمال نفوذ کرده تا دولت جدید بعد از مرسی را به رسمیت بشناسند. ارتش مصر درست چند روز قبل از وقوع کودتای نظ به گزارش سرویس بین‌ الملل باشگاه خبرنگاران؛روزنامه "المنار فلسطین" به نقل از منابع دیپلماتیک نزدیک به دبیر کل اتحادیه عرب اعلام کرد:"نبیل العربی" دبیر کل اتحادیه عرب تا چن


وی در ادامه افزود: مرحله بعد از آنکه علت اصلی مشخص شد والدین باید وقت بگذارند و حرف های کودک را با دقت بشنوند و هرگز جملاتش را کامل نکنند و از سرزنش کردن این ویژگی در کودک بپرهیزند در واقع هر چقدر محیط خانواده نقش حمایتی تر داشته باشد همان اندازه کودک اعتماد و تمرکز را برای پیشرفت در صحبت کردن پیدا خواهد کرد.

کلانتری ضمن بیان اینکه اگر علت لکنت مشکلات روحی و روانی باشد تصریح کرد: باید درمان را آغاز و همراه آن با گفتار درمان مشکلات کرد.

این آسیب شناس و گفتار درمان به نحوه برخورد مربیان با فرد مبتلا اشاره کرد و گفت: در محیط مدرسه آرامش و امنیت را برای او به وجود آورده و عوامل استرس را از او دور نماید و همچنین صحبت و صبر و حوصله در مقابل با آنان و از تحقیر و تنبیه او اجتناب نمایند.

وی اظهار داشت: زمانی که کودکان در محیط های شلوغ مورد سرزنش قرار می گیرند بنابراین کودک دچار ناروانی گفتار و باعث پرخاشگری انزوا طلبی و فاصله گرفتن از محیط خانه می شود.
ارسال شده در دسته‌بندی نشده| 12:24 pm | پاسخ دهید: